Літня шина Fulda EcoControl HP 175/65 R15 84H
Відео 6Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Fulda EcoControl HP 175/65 R15 84H 175/65 R15 84 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda EcoControl HP 175/65 R15 84H
Усі ціни 32 →Шина Fulda Eco Control HP 175/65 R15 84H | 2 187 грн. |
Fulda EcoControl HP 175/65 R15 84H | 2 275 грн. |
Fulda EcoControl HP 175/65 R15 84H | 2 276 грн. |
Fulda ECOCONTROL HP 175/65 R15 84H (9029968554) | 4 260 грн. |
Fulda EcoControl HP (175/65R15 84H) | 2 230 грн. |
ще 20 пропозицій
1 0 3 3 |
FULDA EcoControl HP195/60 R15 88H Франція. Рекомендую! М'яка, не галаслива. Трасова, дорогу тримає у т.ч. та після дощу (якщо їхати без фанатизму). Відпрацювала на 100% без нарікань. Режим швидкості 110–170 км. Краї швидко йдуть. |
195/60/15 Made in Turkey. Date 0318. Балансування 15-25 г на колесо. Перші 500 км. тільки позитивні враження. Режим експлуатації: сухі місто-траса, t-12-25°С. Траса 2/3. Якщо доречно використати термін "траса". Яма на вибоїні та напливом поганяє. Великих ям не ловив, т.к. намагаюся їздити акуратно. Дрібні "ковтаються" добре. Їзда зручна. Маневр передбачуваний. Коли лавіруєш між вибоїнами, це відчувається. Машину не кидає. Нікуди не зносить у поворотах. По-шумності: на етикетці 69дБ. Гула чи сильного шуму я не відчував у режимі швидкості 120 км/год. Однозначно тихіше Barum Bravuris 2. Начебто економічніше. Не впевнений. Компа в авто немає. Дає впевненість у керуванні автомобілем. Комфортна за гамірністю. Поки не виявлено користуюся Fulda EcoControl HP 195/60 R15 88H менше місяця |
Показано 2 з 7 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди
Модификації Fulda EcoControl HP 175/65 R15 84H
Ціни на Fulda EcoControl HP 175/65 R15 84H |
---|---|---|---|---|
Fulda EcoControl HP 175/65 R15 84H | від 2 185 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →