Літня шина Fulda EcoControl HP 185/60 R14 82H
Відео 6Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Fulda EcoControl HP 185/60 R14 82H 185/60 R14 82 H 185/60 R14 82 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda EcoControl HP 185/60 R14 82H
Усі ціни 33 →Шина Fulda Eco Control HP 185/60 R14 82H | 1 870 грн. |
Fulda EcoControl HP 185/60 R14 82H | 1 952 грн. |
Fulda ECOCONTROL HP 185/60 R14 82H (9059373742) | 3 780 грн. |
Fulda EcoControl HP 185/60 R14 82H | 2 108 грн. |
Летние шины Fulda EcoControl HP 185/60 R14 82H 1000307058 | 1 986 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
1 0 3 3 |
FULDA EcoControl HP195/60 R15 88H Франція. Рекомендую! М'яка, не галаслива. Трасова, дорогу тримає у т.ч. та після дощу (якщо їхати без фанатизму). Відпрацювала на 100% без нарікань. Режим швидкості 110–170 км. Краї швидко йдуть. |
195/60/15 Made in Turkey. Date 0318. Балансування 15-25 г на колесо. Перші 500 км. тільки позитивні враження. Режим експлуатації: сухі місто-траса, t-12-25°С. Траса 2/3. Якщо доречно використати термін "траса". Яма на вибоїні та напливом поганяє. Великих ям не ловив, т.к. намагаюся їздити акуратно. Дрібні "ковтаються" добре. Їзда зручна. Маневр передбачуваний. Коли лавіруєш між вибоїнами, це відчувається. Машину не кидає. Нікуди не зносить у поворотах. По-шумності: на етикетці 69дБ. Гула чи сильного шуму я не відчував у режимі швидкості 120 км/год. Однозначно тихіше Barum Bravuris 2. Начебто економічніше. Не впевнений. Компа в авто немає. Дає впевненість у керуванні автомобілем. Комфортна за гамірністю. Поки не виявлено користуюся Fulda EcoControl HP 195/60 R15 88H менше місяця |
Показано 2 з 7 відгуків
ще 5 відгуків
Модификації Fulda EcoControl HP 185/60 R14 82H
Ціни на Fulda EcoControl HP 185/60 R14 82H |
---|---|---|---|---|
Fulda EcoControl HP 185/60 R14 82H | від 1 870 грн. | 33 пропозиції | ||
Fulda EcoControl HP 185/60 R14 82T | від 1 926 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →