Зимова шина Fulda Kristall Montero 2 155/70 R13 75T
Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Fulda Kristall Montero 2 155/70 R13 75T 155/70 R13 75 Q 155/70 R13 75 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda Kristall Montero 2 155/70 R13 75T
Усі ціни 35 →Шина Fulda Kristall Montero 2 155/70 R13 75T | 1 766 грн. |
Fulda Kristall Montero 2 155/70 R13 75T | 1 852 грн. |
Fulda KRISTALL MONTERO 2 155/70 R13 75T (9083263792) | 3 600 грн. |
Fulda Kristall Montero 2 155/70 R13 75T | 1 962 грн. |
Зимние шины Fulda Kristall Montero 2 155/70 R13 75T 249089 | 1 897 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Fulda Kristall Montero 2 155/70 R13 75T
Ціни на Fulda Kristall Montero 2 155/70 R13 75T |
---|---|---|---|---|
Fulda Kristall Montero 2 155/70 R13 75Q | від 1 936 грн. | 5 пропозицій | ||
Fulda Kristall Montero 2 155/70 R13 75T | від 1 758 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →