Зимова шина Fulda Kristall Supremo 205/60 R15 91H
Виберіть розмір шин
Fulda Kristall Supremo 205/60 R15 91H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda Kristall Supremo 205/60 R15 91H
Усі ціни 7 →Шина Fulda Kristall Supremo 205/60 R15 91H | 2 361 грн. |
Fulda Kristall Supremo 205/60 R15 91H 14209 | 2 609 грн. |
Шини Fulda Kristall Supremo 205/60 R15 91H | 2 530 грн. |
Fulda Kristall Supremo 205/60 R15 91H | 2 530 грн. |
Fulda Fulda Kristall Supremo 205/60 R15 91H | 2 530 грн. |
Fulda Kristall Supremo 205/60 R15 91H | 2 450 грн. |
Fulda Kristall Supremo 205/60 R15 91H | 2 622 грн. |
0 2 2 2 |
Отъездил на них 2 зимы, тихая, хорошо рулится по сухому асфальту и по дождю, по укатанному снегу быстрее ускоряется чем тормозит, чем создаёт обманчивое ощущение безопасности. Подойдёт для теплых регионов. Управление на сухом и мокром асфальте. Не шумные. Торможение по указанному снегу и льду. користуюся Fulda Kristall Supremo 215/50 R17 95V більше року |
Показано 1 з 6 відгуків
ще 5 відгуків
З прес-релізу:
Fulda представляє нову зимову шину вищого класу - Kristall Supremo. Нова шина приходить на зміну популярній Kristall Rotego. Шина пропонується в 31 розмірі з посадковим діаметром від 14 до 17 дюймів і висотою профілю від 65 до 40. Адресується власникам потужних спортивних автомобілів, які не хочуть взимку обмежувати себе в швидкості на розчищених трасах. Поряд зі звичайним швидкісним індексом H (до 210 км/год) можна придбати версію V (до 240 км/год) в посиленому виконанні XL (eXtra Load), що дозволяє водієві підтримувати більш високу швидкість на вільних від снігу і льоду дорогах. Нова шина приходить на зміну популярній Kristall Rotego.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →