Електрогенератор Full Generator FDL 8000LE
Full Generator FDL 8000LE 230 B 400 В |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Full Generator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Full Generator.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Full Generator FDL 8000LE
Дизельний генератор Full FDL8000LE | 36 650 грн. |
Генератор дизельний FULL FDL8000LE FULL FDL 8000LE | 44 000 грн. |
Генератор дизельний для дому ProfiFULL FDL8000LE,5,5кВт-6кВт,230В, електро | 52 199 грн. |
Генератор дизельний Full FDL8000LE (6 кВт) | 39 000 грн. |
Модификації Full Generator FDL 8000LE
Ціни на Full Generator FDL 8000LE |
---|---|---|---|---|
Full Generator FDL 8000LE | від 36 650 грн. | 4 пропозиції | ||
Full Generator FDL 8000LE3 | від 38 000 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →