Електрогенератор Full Generator FDL 9000LE
Full Generator FDL 9000LE 230 B 400 В |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Full Generator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Full Generator.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Full Generator FDL 9000LE
Дизельний генератор Full FDL9000LE FDL 9000LE | 40 750 грн. |
Генератор дизельний FULL FDL9000LE FULL FDL 9000LE | 48 000 грн. |
Генератор дизельний ProfiFULL FDL9000LE, 6,3кВт-6,8кВт, 230В, електроcтарт | 57 600 грн. |
Генератор дизельный Full FDL 9000LE 6,8 кВт | 44 300 грн. |
Генератор дизельний Full FDL9000LE (6,8 кВт) | 44 000 грн. |
Відеоогляди
Модификації Full Generator FDL 9000LE
Ціни на Full Generator FDL 9000LE |
---|---|---|---|---|
Full Generator FDL 9000LE | від 40 750 грн. | 5 пропозицій | ||
Full Generator FDL 9000LE3 | від 65 550 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →