Електрогенератор Full Generator FDL 13500SC
Відео 1Фото 4 |
Full Generator FDL 13500SC 230 B 400 В |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Full Generator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Full Generator.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Full Generator FDL 13500SC
Дизельний генератор Full FDL13500SC | 138 100 грн. |
Генератор дизельний FULL FDL13500SC FULL FDL 13500SC | 160 000 грн. |
Генератор Full FDL 13500SC (дизель) 00-00011435 | 217 690 грн. |
Дизельний безшумний генератор 230В, ProfiFULL FDL13500SC, 10кВт-11кВт | 192 080 грн. |
Генератор дизельний Full FDL13500SC (10 кВт) | 150 000 грн. |
Відеоогляди
Модификації Full Generator FDL 13500SC
Ціни на Full Generator FDL 13500SC |
---|---|---|---|---|
Full Generator FDL 13500SC | від 138 100 грн. | 5 пропозицій | ||
Full Generator FDL 13500SC3 | від 156 000 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →