Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-4000C18D-64GVK
Фото 4 |
G.Skill F4-4000C18D-64GVK 2666 МГц CL18 2666 МГц CL19 3200 МГц CL14 3200 МГц CL16 3600 МГц CL16 (16-22-22-42) 3600 МГц CL18 (18-22-22-42) 4000 МГц CL18 (18-22-22-42) 4400 МГц CL19 4600 МГц CL20 |
|
Ємний двоканальний комплект високопродуктивної оверклокерської оперативної пам'яті стандарту DDR4, здатної гарантовано працювати з високою ефективною тактовою частотою 4000 МГц при невисоких таймінгах CL18 та напрузі 1,4 В. Складається з 2-х модулів об'ємом по 32 Гб кожен. Призначений для використання у складі продуктивних персональних комп'ютерів, що базуються на платформі Intel Core (від 6-го до 14-го покоління, для плат Socket 1700 підтримка DDR4 залежить від моделі) або в конфігураціях на базі процесорів AMD Ryzen (Socket AM4).
Величезного сумарного обсягу комплекту оперативної пам'яті G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-4000C18D-64GVK цілком достатньо для більшості професійних програм та будь-яких популярних ігрових проєктів 2014-2024 року. Він орієнтований на вимогливих геймерів та ентузіастів, які вміють отримувати приріст продуктивність шляхом оверклокінгу. Підтримує технологію Extreme Memory Profile (XMP 2.0). Без підтримки цієї технології для встановлення високих паспортних характеристик (DDR4-4000, таймінги CL18-22-22-42) знадобиться ручне налаштування параметрів UEFI BIOS. Модулі комплекту обладнані стильними алюмінієвими радіаторами, можливості яких будуть корисні для розгону з підвищенням напруги живлення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-4000C18D-64GVK
Усі ціни 35 →G.Skill 64 Gb (2x32) DDR4 4000 MHz Ripjaws V (F4-4000C18D-64GVK) | 6 881 грн. |
G.Skill 64 Gb (2x32) DDR4 4000 MHz Ripjaws V (F4-4000C18D-64GVK) | 6 815 грн. |
Модуль памяти для компьютера ddr4 64gb (2x32GB) 4000 MHz Ripjaws v G.Skill | 8 610 грн. |
Модуль пам'яті G.Skill 64 GB (2x32) DDR4 4000 MHz Ripjaws V (F4-4000C18D-6 | 7 107 грн. |
Оперативная память 64Gb DDR4 4000MHz G.Skill Ripjaws V (F4-4000C18D-64GVK) | 6 703 грн. |
Модификації G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-2666C18D-64GVK | від 5 194 грн. | 32 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-2666C19D-64GVK | від 7 488 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-3200C14D-64GVK | від 10 080 грн. | 4 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-3200C16D-64GVK | від 5 269 грн. | 46 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-3600C16D-64GVK | від 10 537 грн. | 17 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-3600C18D-64GVK | від 5 199 грн. | 60 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-4000C18D-64GVK | від 6 703 грн. | 35 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-4400C19D-64GVK | від 8 759 грн. | 31 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x32Gb F4-4600C20D-64GVK | від 22 509 грн. | 2 пропозиції |