Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3040F16GX2-RS5W
Відео 9Фото 11 |
G.Skill F5-6000J3040F16GX2-RS5W |
|
Двоканальний комплект швидкодіючої оперативної пам'яті стандарту DDR5 з сумарною ємністю 32 Гб (2х16 Гб), яка здатна штатно працювати з високою тактовою частотою 6000 МГц при низькій латентності CL30. Сумісний із процесорами Intel Core від 12-го покоління і вище, і AMD Ryzen від Ryzen 7000 (Raphael, мікроархітектура Zen 4 і вище). Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023 року, орієнтований на любителів оверклокінгу та геймерів, які бажають отримати від своєї апаратної ПК-конфігурації максимальний рівень продуктивності.
Дизайн модулів оперативної пам'яті G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3040F16GX2-RS5W включає стильні алюмінієві теплорозподільники низького профілю висотою всього 33 мм, що забезпечує сумісність з будь-якими моделями баштових кулерів. Такі модулі підійдуть для застосування в ігрових та багатоцільових домашніх системах. Також можуть використовуватись у недорогих робочих станціях, орієнтованих на створення та обробку цифрового контенту. До плюсів цього комплекту також варто віднести підтримку технології Intel XMP 3.0, яка автоматично встановлює необхідні параметри в UEFI BIOS материнської плати, значно спрощуючи процедуру встановлення модулів. Завдяки використанню добірних чіпів пам'яті, оптимізованій розводці друкованих плат та наявності теплорозподільників, модулі можна піддавати помірному розгону.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3040F16GX2-RS5W
Усі ціни 69 →G.Skill DDR5 32GB (2x16GB) 6000Mhz Ripjaws S5 White (F5-6000J3040F16GX2-RS | 5 037 грн. |
Модуль пам'яті G.Skill Ripjaws S5 White DDR5-6000 32GB (2x16GB) CL30-40-40 | 5 167 грн. |
G.Skill 32 Gb (2x16GB) DDR5 6000 MHz Ripjaws S5 (F5-6000J3040F16GX2-RS5W) | 4 601 грн. |
G.Skill 32 Gb (2x16GB) DDR5 6000 MHz Ripjaws S5 (F5-6000J3040F16GX2-RS5K) | 4 558 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 32 GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz Ri | 4 752 грн. |
Модификації G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-RS5K | від 4 099 грн. | 95 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5200J4040A16GX2-RS5K | від 4 207 грн. | 61 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3036D16GX2-RS5W | від 5 036 грн. | 34 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-RS5K | від 4 139 грн. | 79 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600U3636C16GX2-RS5K | від 21 853 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J4040C16GX2-RS5K | від 4 145 грн. | 66 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3040F16GX2-RS5W | від 4 489 грн. | 76 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-RS5K | від 4 320 грн. | 89 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-RS5K | від 4 449 грн. | 35 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J4040F16GX2-RS5K | від 4 561 грн. | 36 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6400J3239G16GX2-RS5K | від 4 657 грн. | 31 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6800J3445G16GX2-RS5K | від 4 999 грн. | 23 пропозиції |