Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-RS5K
Відео 9Фото 11 |
G.Skill F5-6000J3636F16GX2-RS5K |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-RS5K
Усі ціни 35 →G.Skill DDR5 32GB (2x16GB) 6000Mhz Ripjaws S5 Black (F5-6000J3636F16GX2-RS | 4 911 грн. |
Модуль пам'яті G.Skill Ripjaws S5 Black DDR5-6000 32GB (2x16GB) CL36-36-36 | 4 881 грн. |
G.Skill 32 Gb (2x16GB) DDR5 6000 MHz Ripjaws S5 Black (F5-6000J3636F16GX2- | 4 644 грн. |
G.Skill 32 Gb (2x16GB) DDR5 6000 MHz Ripjaws S5 Black (F5-6000J3636F16GX2- | 4 599 грн. |
Память 16Gb x 2 (32Gb Kit) ddr5, 6000 MHz, G.Skill Ripjaws s5, Black, 36-3 | 4 941 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-RS5K | від 4 099 грн. | 97 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5200J4040A16GX2-RS5K | від 4 207 грн. | 61 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3036D16GX2-RS5W | від 5 036 грн. | 34 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-RS5K | від 4 139 грн. | 81 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600U3636C16GX2-RS5K | від 21 853 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J4040C16GX2-RS5K | від 4 145 грн. | 66 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3040F16GX2-RS5W | від 4 489 грн. | 78 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-RS5K | від 4 321 грн. | 92 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-RS5K | від 4 449 грн. | 35 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J4040F16GX2-RS5K | від 4 561 грн. | 37 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6400J3239G16GX2-RS5K | від 4 657 грн. | 31 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6800J3445G16GX2-RS5K | від 4 999 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →