Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GVR
Відео 8Фото 2 |
G.Skill F4-3200C16D-32GVR |
|
Брендовий двоканальний комплект з пари оверклокерських модулів оперативної пам'яті DDR4 об'ємом 32 Гб (2х16 Гб). Являє собою продукт верхньої цінової категорії 2016 року, орієнтований на вимогливих геймерів і ентузіастів, які вміють отримувати приріст продуктивність шляхом розгону. Найважливішими особливостями комплекту стали його висока продуктивність, значна ємність і наявність фірмового алюмінієвого радіатора, що запобігає істотний нагрів чіпів при роботі на підвищених тактових частотах.
Заявлена виробником штатна тактова частота 3200 МГц дозволяє організувати передачу даних зі швидкістю до 25,6 Гбіт/с.так само можлива робота двох комплектів G. Skill Ripjaws V DDR4 2x16GB F4-3200c16d-32gvr в чотирьохканальному режимі в HEDT-системах, що кратно збільшує пропускну здатність підсистеми пам'яті і самим позитивним чином позначається на загальній обчислювальної та ігрової продуктивності. Завдяки пластинчастому радіатора, користувач має можливість безпечно підняти ефективну тактову частоту до 3433/3600/3800 МГц і збільшити напругу живлення до 1,40 В, що покращує стабільність роботи модулів в розгоні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GVR
Усі ціни 49 →G.Skill DDR4 32GB (2x16GB) 3200Mhz Ripjaws V (F4-3200C16D-32GVK) F4-3200C1 | 3 024 грн. |
Модуль пам`ятi DDR4 2x16GB/3200 G.Skill Ripjaws V Black (F4-3200C16D-32GVK | 2 843 грн. |
Модуль пам'яті DDR4 G.Skill Ripjaws V 2x16GB 3200 MHz Classic Black (F4-32 | 2 919 грн. |
G.Skill 32 Gb DDR4 (2x16GB) 3200 MHz Ripjaws V (F4-3200C16D-32GVK) | 2 885 грн. |
Память для настільних компютерів G.Skill 32 GB DDR4 (2x16GB) 3200 MHz Ripj | 3 166 грн. |
Модификації G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-2133C15D-32GVR | від 3 725 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-2400C15D-32GVR | від 3 559 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-2666C19D-32GVR | від 2 499 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3000C16D-32GVRB | від 2 720 грн. | 23 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3200C14D-32GVR | від 6 846 грн. | 4 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3200C15D-32GVR | від 21 607 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GVR | від 2 807 грн. | 51 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C14D-32GVK | від 9 271 грн. | 4 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C16D-32GVKC | від 3 276 грн. | 60 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C18D-32GVK | від 2 780 грн. | 77 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C19D-32GVRB | від 2 795 грн. | 64 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4000C18D-32GVK | від 3 826 грн. | 5 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4400C17D-32GVK | від 10 259 грн. | 4 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4400C19D-32GVK | від 4 063 грн. | 42 пропозиції |