Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C16D-32GVKC
Відео 8Фото 4 |
G.Skill F4-3600C16D-32GVKC |
|
Двоканальний комплект високопродуктивної оверклокерської оперативної пам'яті типу DDR4, здатної гарантовано працювати з ефективною тактовою частотою 3600 МГц. Складається з 2-х дворангових модулів об'ємом по 16 Гб кожен. Призначений для використання у складі продуктивних персональних комп'ютерів, заснованих на платформі Intel Core (від 6-го до 12-го покоління) або в конфігураціях на базі процесорів AMD Ryzen.
Об'єму пам'яті 32 Гб цілком достатньо для абсолютної більшості професійних додатків і всіх популярних ігрових проєктів 2011-2021 року. Комплект модулів G. Skill Ripjaws V DDR4 2x16GB F4-3600c16d-32gvkc позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, орієнтований на вимогливих геймерів і ентузіастів, які вміють отримувати приріст продуктивність шляхом оверклокінгу.
Підтримується технологія Extreme Memory Profile (XMP 2.0). На материнських платах без підтримки цієї технології, модулі будуть працювати в режимі за замовчуванням (DDR4-2133, таймінги CL15-15-15-36 при напрузі 1,2 В). У такій ситуації для установки високих паспортних характеристик (DDR4-3600, таймінги CL16-19-19-39, напруга 1,35 В) необхідна ручна налаштування параметрів UEFI BIOS. Модулі комплекту обладнані стильними алюмінієвими радіаторами, можливості яких будуть корисні при розгоні з підвищенням напруги живлення. Висоту радіаторів (42 мм) варто враховувати при установці великих кулерів для CPU.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C16D-32GVKC
Усі ціни 58 →G.Skill DDR4 32GB (2x16GB) 3600Mhz Ripjaws V Black (F4-3600C16D-32GVKC) F4 | 3 753 грн. |
Модуль пам`ятi DDR4 2x16GB/3600 G.Skill Ripjaws V Black (F4-3600C16D-32GVK | 3 360 грн. |
Модуль пам'яті DDR4 G.Skill Ripjaws V 2x16GB 3600MHz Classic Black (F4-360 | 3 399 грн. |
Память для настільних компютерів G.Skill 32 GB (2x16GB) DDR4 3600 MHz Ripj | 4 098 грн. |
G.Skill 32 Gb (2x16GB) DDR4 3600 MHz Ripjaws V Classic Black (F4-3600C16D- | 3 446 грн. |
Модификації G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-2133C15D-32GVR | від 3 725 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-2400C15D-32GVR | від 3 559 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-2666C19D-32GVR | від 2 499 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3000C16D-32GVRB | від 2 720 грн. | 23 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3200C14D-32GVR | від 6 846 грн. | 4 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3200C15D-32GVR | від 21 607 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GVR | від 2 810 грн. | 51 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C14D-32GVK | від 9 271 грн. | 4 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C16D-32GVKC | від 3 286 грн. | 60 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C18D-32GVK | від 2 780 грн. | 76 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C19D-32GVRB | від 2 795 грн. | 64 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4000C18D-32GVK | від 3 826 грн. | 5 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4400C17D-32GVK | від 10 259 грн. | 4 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4400C19D-32GVK | від 4 063 грн. | 42 пропозиції |