Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C19D-32GVRB
Відео 8Фото 4 |
G.Skill F4-3600C19D-32GVRB |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C19D-32GVRB
Усі ціни 62 →G.Skill DDR4 32GB (2x16GB) 3600Mhz Ripjaws V Red (F4-3600C19D-32GVRB) F4-3 | 3 063 грн. |
Модуль пам'яті G.Skill Ripjaws V DDR4-3600 32GB (2x16GB) CL19-20-20-40 1.3 | 3 419 грн. |
Модуль пам`ятi DDR4 2x16GB/3600 G.Skill Ripjaws V Red (F4-3600C19D-32GVRB) | 2 856 грн. |
Модуль пам'яті DDR4 G.Skill Ripjaws V 2x16GB 3600 MHz Blazing Red (F4-3600 | 2 859 грн. |
Память для настільних компютерів G.Skill 32 GB (2x16GB) DDR4 3600 MHz Ripj | 3 503 грн. |
ще 20 пропозицій
30 квітня 2023, 01:33
Хорошая память за свои деньги #
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4400C19D-32GVK - Завелась как положено. упирается частота в процессор i7 8700, выше 4000mhz cl 17-21-21-40 не тянет процессор, память хорошая, до этого стояли Patriot Viper Steel DDR4 2x8Gb 4400mhz cl19-19-19-39. стояли на 4000mhz cl15-15-15-35.
anonim
30 грудня 2021, 08:20
БУдет работать с MSI b550 Tomohawk b ryzen 5800x? #
БУдет работать с MSI b550 Tomohawk b ryzen 5800x?
Показано 3 із 11 запитань
ще 8 запитань
Відеоогляди
Модификації G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-2133C15D-32GVR | від 3 725 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-2400C15D-32GVR | від 3 559 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-2666C19D-32GVR | від 2 499 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3000C16D-32GVRB | від 2 720 грн. | 23 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3200C14D-32GVR | від 6 846 грн. | 4 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3200C15D-32GVR | від 21 607 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GVR | від 2 807 грн. | 51 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C14D-32GVK | від 9 415 грн. | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C16D-32GVKC | від 3 276 грн. | 60 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C18D-32GVK | від 2 780 грн. | 79 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C19D-32GVRB | від 2 795 грн. | 64 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4000C18D-32GVK | від 3 826 грн. | 5 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4400C17D-32GVK | від 10 259 грн. | 4 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4400C19D-32GVK | від 4 063 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →