Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GTRS
Відео 9Фото 4 |
G.Skill F4-3200C16D-32GTRS |
|
Ефектний комплект з двох модулів швидкодіючої оперативної пам'яті DDR4 - 3200 (2х16 Гб) з оригінальним фірмовим дизайном. Забезпечує високу пропускну здатність (25,6 Гбіт/с) і значний об'єм 32 Гб, достатній для будь-яких ігор і ресурсоємних професійних додатків. Відмінною особливістю цього комплекту стало використання унікальних полірованих металевих радіаторів золотистого або сріблястого кольору і адресної RGB LED-підсвічування, світінням якої можна повноцінно управляти за допомогою технологій вендорів (заявлена підтримка Asus Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light і ASRock Polychrome Sync).
Виробником позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2019 року, орієнтований на любителів моддингу, ентузіастів оверклокінгу і вимогливих геймерів. Комплект модулів оперативної пам'яті G. Skill Trident Z Royal DDR4 2x16GB F4-3200c16d-32gtrg призначений для використання в ефектних домашніх, ігрових і демонстраційних системах. Ідеальний для складання ексклюзивних виставкових екземплярів геймерських ПК. Для автоматичної активації продуктивного режиму (3200 МГц, CL16-18-18-38, 1,35 В) необхідно використовувати материнську плату з підтримкою технології XMP 2.0. Інакше активується" безпечний " режим (2133 МГц, CL15-15-15-36, 1,2 В), а заявлені виробником параметри доведеться налаштовувати вручну у відповідному розділі UEFI BIOS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GTRS
Усі ціни 35 →G.Skill 32 Gb (2x16GB) DDR4 3200 MHz Trident Z Royal Gold (F4-3200C16D-32G | 5 145 грн. |
G.Skill 32 Gb (2x16GB) DDR4 3200 MHz Trident Z Royal Gold (F4-3200C16D-32G | 5 097 грн. |
DDR4 2х16GB/3200 G.Skill Trident z Royal (f4-3200c16d-32gtrg) | 5 845 грн. |
Память для настольных компьютеров G.Skill 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz Tride | 5 483 грн. |
Модуль пам'яті G.Skill DDR4 2х16GB/3200 Trident Z Royal (F4-3200C16D-32GTR | 5 647 грн. |
Модификації G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb
Ціни на G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GTRS | від 5 097 грн. | 36 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-3600C14D-32GTRG | від 15 088 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-3600C16D-32GTRGC | від 13 479 грн. | 14 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-3600C18D-32GTRS | від 6 691 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-3600C19D-32GTRS | від 7 809 грн. | 5 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-4000C18D-32GTRG | від 4 628 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-4266C16D-32GTRG | від 14 555 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-4400C19D-32GTRG | від 7 919 грн. | 1 пропозиція |