Блок живлення Gamemax SFX ATX-300W SFX
Gamemax SFX ATX-300W SFX 300 Вт 24+8 (4+4) pin 400 Вт 24+4 pin |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamemax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gamemax SFX ATX-300W SFX
Усі ціни 13 →Блок питания GameMax GS-300 ATX-300 SFX | 647 грн. |
Блок живлення GameMax ATX-300 SFX | 649 грн. |
GameMax ATX-300 SFX 300W | 647 грн. |
GAMEMAX ATX-300 SFX | 628 грн. |
GameMax ATX-300 SFX | 647 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Gamemax SFX
Ціни на Gamemax SFX |
---|---|---|---|---|
Gamemax SFX ATX-300W SFX | від 628 грн. | 13 пропозицій | ||
Gamemax SFX ATX-400W SFX | від 799 грн. | 26 пропозицій |
Рекомендуємо