Блок живлення Gamemax GX Xtreme Gold Modular GX-650 Modular
Фото 12 |
Gamemax GX Xtreme Gold Modular GX-650 Modular |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamemax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gamemax GX Xtreme Gold Modular GX-650 Modular
Усі ціни 18 →GAMEMAX GX-650 Molular 650W (GX-650 Modular) GX-650 MODULAR | 2 787 грн. |
Блок питания 650W, 80 Gold, modular, Smart fan 1 20mm OVP/UVP/SIP/OCP/OLP/ | 2 787 грн. |
GAMEMAX 650W GX-650 Modular | 2 787 грн. |
GAMEMAX GX-650 Modular | 2 790 грн. |
GameMax GX-650 Modular | 2 787 грн. |
ще 13 пропозицій
хороша модель тиха за таку ціну золотий сертифікат це просто неймовірно тиша, ціна поки не знайшов Noves 1: користуюся Gamemax GX-650 Modular кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Gamemax GX Xtreme Gold Modular
Ціни на Gamemax GX Xtreme Gold Modular |
---|---|---|---|---|
Gamemax GX Xtreme Gold Modular GX-650 Modular | від 2 647 грн. | 18 пропозицій | ||
Gamemax GX Xtreme Gold Modular GX-750 Modular | від 2 847 грн. | 8 пропозицій | ||
Gamemax GX Xtreme Gold Modular GX-850 Modular | від 3 069 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →