Блок живлення Gamemax GP White GP-650 White
Фото 7 |
Gamemax GP White GP-650 White |
|
Цей блок живлення дозволить перетворити простий комп'ютер на сучасну ігрову систему. Потужність на рівні 650 Вт та наявність одразу двох роз'ємів PCIe 6+2 pin дозволяють використовувати в ПК ультрасучасний відеоприскорювач з технологією AMD CrossFireX або Nvidia SLI, щоб користувач зміг розважатися проходженням найновіших комп'ютерних ігор. Все навантаження на потужність можна зняти через загальну шину 12, дозволяючи апаратним ресурсам працювати без дефіциту продуктивності.
Комп'ютерний блок живлення Gamemax GP White GP-650 дозволяє помітно покращити експлуатаційні характеристики системного блоку. У цьому блоці задіяний малошумний вентилятор з інтелектуальною системою налаштування швидкості обертання лопат. Тепер гул кулера не відволікатиме користувача від роботи з ПК. Джерело електроживлення створено у повній відповідності до сучасних вимог до енергоефективності. Модель функціонує за стандартами 80+ Bronze. З таким блоком живлення комп'ютер стане максимально економічним щодо витрати електроенергії. При цьому пристрій належить до недорогого сегменту, що дозволяє помітно заощадити на збиранні ігрової комп'ютерної системи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamemax.
Купити Gamemax GP White GP-650 White
Усі ціни 22 →GAMEMAX GP-650 650W (GP-650) White GP-650-White | 1 977 грн. |
Блок живлення GameMax GP-650-White | 1 978 грн. |
Блок питания GameMax GP-650-White | 1 978 грн. |
Блок питания GameMax GP-650-White | 1 977 грн. |
GAMEMAX GP-650-White | 1 918 грн. |
Модификації Gamemax GP White
Ціни на Gamemax GP White |
---|---|---|---|---|
Gamemax GP White GP-450 White | від 1 536 грн. | 1 пропозиція | ||
Gamemax GP White GP-550 White | від 1 670 грн. | 26 пропозицій | ||
Gamemax GP White GP-650 White | від 1 837 грн. | 23 пропозиції |