Блок живлення Gamemax VP Gamer RGB VP-700-RGB
Фото 10 |
Gamemax VP Gamer RGB VP-700-RGB |
|
Можливості цього блоку живлення дозволяють скомпонувати чудовий домашній комп'ютер із геймерським потенціалом. Насамперед модель відрізняється малошумним кулером з яскравим RGB-підсвічуванням. У системі охолодження передбачено ECO-режим, який вмикається простим натисканням кнопки. Пристрої надано сертифікат 80+, що дозволить зробити комп'ютерну систему менш марнотратною в плані витрати електроенергії.
Також модель має здатність навантаження на рівні 700 Вт, що в парі із загальною 12-вольтовою шиною дасть можливість скомпонувати ПК підвищеної продуктивності. Комп'ютерний блок живлення Gamemax VP Gamer RGB VP-700 має широкий набір інтерфейсів підключення. У списку роз'ємів передбачений конектор 4+4 pin, що дозволяє заживити будь-який сучасний процесор. Є два окремі порти PCIe 6+2 pin, завдяки яким вдасться підключити комбінацію потужних відеокарт. Є і п'ять SATA-роз'ємів, а також три конектори MOLEX. Скрутки проводів прикриті естетичною на вигляд нейлоновою обплетенням. Це доступне за ціною джерело електроживлення, яке щедро наділене просунутими геймерськими можливостями. Подібний блок порадує строкатою системою підсвічування, гарною потужністю та належним рівнем надійності.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamemax.
Купити Gamemax VP Gamer RGB VP-700-RGB
Усі ціни 21 →Блок живлення GameMax VP-700-RGB | 2 013 грн. |
Блок питания GameMax VP-700-RGB | 2 013 грн. |
Блок питания GameMax ATX 700W,RGB (VP-700-RGB) VP-700-RGB | 2 017 грн. |
Блок живлення GameMax VP-700-RGB 700W | 2 099 грн. |
GAMEMAX VP-700-RGB | 1 990 грн. |
Модификації Gamemax VP Gamer RGB
Ціни на Gamemax VP Gamer RGB |
---|---|---|---|---|
Gamemax VP Gamer RGB VP-500-RGB | від 1 603 грн. | 43 пропозиції | ||
Gamemax VP Gamer RGB VP-600-RGB | від 1 732 грн. | 46 пропозицій | ||
Gamemax VP Gamer RGB VP-700-RGB | від 1 929 грн. | 21 пропозиція | ||
Gamemax VP Gamer RGB VP-800-RGB | від 1 969 грн. | 29 пропозицій |