Блок живлення Gamemax SFX ATX-400W SFX
Gamemax ATX-400W SFX 2022 рік 300 Вт 24+8 (4+4) pin 400 Вт 24+4 pin |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamemax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gamemax SFX ATX-400W SFX
Усі ціни 39 →GAMEMAX ATX-400W SFX 400W (ATX-400W SFX) | 833 грн. |
Блок питания GameMax SFX-400W ATX-400W SFX | 833 грн. |
Блок живлення GameMax ATX-400W SFX (400 Вт) | 839 грн. |
GAMEMAX ATX-400W SFX | 890 грн. |
Блок живлення Gamemax 400W (ATX-400W SFX) ATX-400W SFX | 829 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Gamemax SFX
Ціни на Gamemax SFX |
---|---|---|---|---|
Gamemax SFX ATX-300W SFX | від 628 грн. | 22 пропозиції | ||
Gamemax SFX ATX-400W SFX | від 803 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →