Вентилятор ARCTIC P12 PWM PST White (ACFAN00170A)
Відео 7Фото 6 |
Продуктивний та довговічний багатоцільовий керований 120 мм вентилятор з гідродинамічним підшипником, крильчаткою оптимізованої форми, стандартним 4-pin конектором для підключення до материнської плати та додатковим 4-pin роз'ємом з гніздом, що дозволяє підключити кілька вентиляторів до одного ШИМ-роз'єму матері. Відрізняється значною продуктивністю та пристойним рівнем створюваного статичного тиску повітря.
Позиціонується як товар середньої цінової категорії. Призначений для використання у комп'ютерних корпусах та радіаторах систем рідинного охолодження. Так само може встановлюватися на процесорні повітряні кулери баштового типу. Вентилятор ARCTIC P12 PWM PST White оснащений довговічним безколекторним двигуном, що забезпечує частоту обертання ротора до 1800 об/хв, що дає продуктивність до 95,6 м³/хв.
Спеціальна форма 5-лопатевої крильчатки оптимізована для тихої та ефективної роботи в широкому діапазоні швидкостей, починаючи від 200 об/хв (при напрузі 3,9 В). Покращений гідродинамічний підшипник із спеціального металевого сплаву зі змащенням мінімізує тертя для безшумності та тривалого терміну служби. Встановлення вентилятора виконується за допомогою стандартних комплектних сталевих гвинтів або антивібраційних силіконових шпильок, що купуються окремо.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARCTIC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARCTIC.
Купити ARCTIC P12 PWM PST White
Усі ціни 18 →Arctic P12 PWM PST (ACFAN00170A) White ACFAN00170A | 309 грн. |
Arctic P12 PWM PST ACFAN00170A | 329 грн. |
Кулер для корпуса Arctic P12 PWM PST (ACFAN00170A) ACFAN00170A | 311 грн. |
Кулер до корпусу Arctic P12 PWM PST (ACFAN00170A) ACFAN00170A | 270 грн. |
Arctic Кулер до корпусу Arctic P12 PWM PST (ACFAN00170A) ACFAN00170A | 270 грн. |
Модификації ARCTIC P12 PWM PST White
Ціни на ARCTIC P12 PWM PST White |
---|---|---|---|---|
ARCTIC P8 PWM PST Black | від 222 грн. | 14 пропозицій | ||
ARCTIC P12 PWM PST White | від 270 грн. | 18 пропозицій | ||
ARCTIC P12 PWM PST Black | від 253 грн. | 17 пропозицій | ||
ARCTIC P14 PWM PST Black | від 379 грн. | 12 пропозицій |