Корпус Gamemax MT300-2U3 60 Вт
Фото 9 |
Gamemax MT300-2U3 60 Вт
2021 рік
Форм-фактор корпусу:Desktop
Розмір материнки:mini-ITX
Потужність БЖ:60 Вт
Внутрішніх відсіків 2.5":1 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Gamemax MT300-2U3 60 Вт
Усі ціни 25 →GAMEMAX MT-300 60W (MT300-2U3-60W) Black MT300-2U3-60W | 1 798 грн. |
Корпус GameMax MT-300 60W (MT300-2U3-60W) | 1 794 грн. |
Корпус GameMax MT-300 60W (MT300-2U3-60W) | 1 799 грн. |
Корпус MiniITX з блоком живлен ня 60W MT300-2U3-60W | 1 798 грн. |
Корпус GameMax MT300-2U3-60W | 1 799 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Gamemax MT300-2U3
Ціни на Gamemax MT300-2U3 |
---|---|---|---|---|
Gamemax MT300-2U3 60 Вт | від 1 744 грн. | 25 пропозицій | ||
Gamemax MT300-2U3 90 Вт | від 2 056 грн. | 30 пропозицій | ||
Gamemax MT300-2U3 120 Вт | від 2 378 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →