Блок живлення Chieftec Smart A8 GPS-700A8
Відео 3Фото 3 |
Chieftec Smart A8 GPS-700A8 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Купити Chieftec Smart A8 GPS-700A8
Усі ціни 65 →CHIEFTEC Smart 700W (GPS-700A8) GPS-700A8 | 2 309 грн. |
Блок живлення Chieftec 700W (GPS-700A8) | 2 160 грн. |
Блок питания Chieftec 700W (GPS-700A8) | 2 160 грн. |
Блок живлення Chieftec Smart GPS-700A8 | 2 509 грн. |
Блок питания Chieftec GPS-700A8, ATX 2.3, APFC, 12cm fan, КПД 80, RTL | 2 397 грн. |
1 5 4 13 |
Гарний блок нічого особливого. Ось що означає перевірений роками! Дуже тихий і вічно холодний (він і в правду холодний та зимовий та влітку що величезний плюс) Міг би причепитися, що дроти не в оплетці, але оскільки блок 2013 то на це можна заплющити очі. Руслан: користуюся Chieftec GPS-700A8 кілька місяців |
Відмінний блок живлення за свої гроші, користуюсь більше 5 років і без жодних нарікань Вартість, продуктивність, тихий Жорсткі дроти Artem Goyko: користуюся Chieftec GPS-700A8 більше року |
Перший час все було добре, але з часом почав видавати сторонні галаси. За годину користування три з половиною роки почав видавати ледь помітний писк у простої комп'ютера, але цей писк ну дуже не приємний. Також почав шуміти сам кулер, при навантаженнях прямий як дриль гудів, довелося замінити на ARCTIC P12. Хоча з самим писком нічого зробити не можу, купуватиму з часом інший блок живлення, бо дуже дратує цей звук. Дешевий Потужність по каналу 12 В, ВТ - 648. Шумний кулер Yate Loon D12SH-12 на підшипнику ковзання не найкращий вибір у плані надійності та шуму до 40дБ. Переплутанні кабелю спочатку і у зв'язку з цим і спаяні не правильно. Посторонні звуки - ледь замітні писки (дуже нервує). Не видає заявленої потужності. Ihor: користуюся Chieftec GPS-700A8 більше року |
Бюджетне рішення для ігрових ПК
На тлі тренду на використання кулерів з RGB-підсвічуванням та блоків живлення вищого класу в ігрових зборках, Chieftec Smart A8 виділяється як бюджетний, але надійний варіант для систем середнього рівня. Цей блок живлення пропонує збалансоване поєднання потужності та ціни, задовольняючи потреби більшості геймерів без зайвих витрат.
Потужність та ефективність без надмірностей
Chieftec Smart A8, випущений у 2013 році і досі популярний серед користувачів, демонструє потужність у 700 Вт із ККД близько 80%. Відмова від сертифікації якості дозволила виробнику знизити вартість пристрою, роблячи його доступним вибором для широкого кола покупців, незважаючи на відсутність статусу Bronze+ та вище.
Універсальність та продуктивність
Smart A8 підходить для створення ігрових систем початкового та середнього рівня, а також підтримує деякі високопродуктивні конфігурації. Завдяки єдиній лінії 12 В та наявності всіх необхідних конекторів, блок живлення сумісний з більшістю сучасних відеокарт, за винятком найпотужніших моделей, що потребують більшої потужності. Продумана система охолодження забезпечує тиху роботу, підтверджуючи, що якість та надійність не завжди вимагають високої ціни.
Модификації Chieftec Smart A8
Ціни на Chieftec Smart A8 |
---|---|---|---|---|
Chieftec Smart A8 GPS-400A8 | від 1 481 грн. | 48 пропозицій | ||
Chieftec Smart A8 GPS-500A8 | від 1 725 грн. | 62 пропозиції | ||
Chieftec Smart A8 GPS-550A8 | від 1 877 грн. | 41 пропозиція | ||
Chieftec Smart A8 GPS-600A8 | від 1 884 грн. | 70 пропозицій | ||
Chieftec Smart A8 GPS-650A8 | від 2 170 грн. | 43 пропозиції | ||
Chieftec Smart A8 GPS-700A8 | від 2 137 грн. | 66 пропозицій |