Корпус Gamemax ET-211-U3 чорний
Максимально недорогий комп'ютерний корпус, проста конструкція якого гарантує надійність системного блока. Платформа створена в традиційному форм-факторі Midi Tower, з верхнім розташуванням блока живлення і місткою передньою стійкою. З материнських плат підтримуються рішення ATX-формату. Корпус позиціонується перш за все в якості шасі для робочого офісного ПК або простої домашньої комп'ютерної системи.
Модель отримала лаконічний дизайн, на лицьовій панелі із пластику красується перфорований вентканал. Додатково спереду знаходиться панель управління і дві заглушки під оптичний накопичувач 5,25" і зовнішній жорсткий диск 3,5". Панель управління отримала по два порти USB 2.0 і 3.0, 3.5 мм гнізда під навушники і мікрофон. Корпус Gamemax ET-211-U3 дозволяє змонтувати один вентилятор для задньої панелі на 92 мм, але от тільки самого кулера в комплекті немає і купувати його потрібно окремо.
Щоб поліпшити відведення тепла, в головній боковині передбачений канал перфорований вентиляції. Всередині корпусу є місце для двох накопичувачів пам'яті HDD 3,5". Всередині самого шасі вийде розмістити відеокарту довжиною 320 мм, а для охолодження процесора можна задіяти вежу висотою до 156 мм. Під плати розширення виділено сім заглушок. У цього корпусу є модифікація з встановленим блоком живлення — Gamemax ET-211-500W-2U3.
Купити Gamemax ET-211-U3 чорний
Усі ціни 32 →GAMEMAX ET-211-U3 без БП Black ET-211-U3 NP | 959 грн. |
Корпус GameMax (ET-211-U3 NP) | 960 грн. |
Корпус GameMax ET-211 U3 450W (ET-211-2U3-450) | 1 688 грн. |
Корпус GameMax ATX без блока питания ET-211-U3 NP | 959 грн. |
Корпус GameMax ET-211-U3 NP | 979 грн. |
Купував на якийсь час, бо на нормальний бракувало грошей. Не купувати під матір АТХ формату, складно туди впхнути її. Відразу скажу вентиляторів немає жодних. Незручна установка ХДД, всередині місця дуже мало. Немає Мало місця всередині для атх матерів користуюся Gamemax ET-211-U3 більше року |