Похідний ніж Ganzo Firebird FH924-GY (FH924-GY)
Відео 5Фото 7 |
Ganzo Firebird FH924-GY |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ganzo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ganzo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ganzo Firebird FH924-GY
Усі ціни 19 →Нож складной Firebird by Ganzo серый FH924-GY | 1 290 грн. |
Firebird FH924-GY Grey | 1 290 грн. |
Нiж складаний Firebird FH924-GY сірий | 1 290 грн. |
Карманный нож Firebird FH924-GY серый | 1 290 грн. |
Ніж Firebird FH924-GY сірий (FH924-GY) | 1 434 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →