Похідний ніж Ganzo Firebird FH924-BK (FH924-BK)
Відео 5Фото 19 |
Ganzo Firebird FH924-BK |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ganzo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ganzo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ganzo Firebird FH924-BK
Усі ціни 19 →Нож складной Firebird by Ganzo черный FH924-BK | 1 290 грн. |
Firebird FH924-BK Black | 1 290 грн. |
Нiж складаний Firebird FH924-BK чорний | 1 290 грн. |
Карманный нож Firebird FH924-BK черный | 1 290 грн. |
Ніж Firebird FH924-BK чорний (FH924-BK) | 1 434 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →