Дитячий годинник
Garett Kids Twin 4G
Відео 1Фото 15 |
Garett Kids Twin 4G
Батькам:SOS, швидкий набір, геозона
Дисплей:1.4 ", 240x240 пікс, IPS
Корпус:пластик, IP67
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:немає пульсометра
Спорт і туризм:GPS
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Kids Twin 4G
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garett 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garett.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garett Kids Twin 4G
Garett Kids Twin 4G Black | 3 068 грн. |
Garett Kids Twin 4G Pink | 3 087 грн. |
Garett Kids Twin 4G blue | 3 056 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →