Сучкоріз Master Tool 14-6120
Master Tool 14-6120 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 14-6120
Усі ціни 8 →Сучкорез MASTERTOOL (14-6120) | 304 грн. |
Гілкоріз MasterTool GM 400 мм (Арт.: 14-6120) | 304 грн. |
Гілкоріз MASTERTOOL 400 мм 14-6120 | 258 грн. |
Сучкоріз MASTERTOOL 400 мм 14-6120 | 304 грн. |
Сучкоріз MASTERTOOL 400 мм 14-6120 | 280 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →