Садові ножиці GARDENA Classic 8730-20
GARDENA Classic 8730-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Classic 8730-20
Усі ціни 13 →Ножницы садовые Gardena Classic (08730-20.000.00) | 954 грн. |
Ножницы для травы Gardena Classic 08730-20.000.00 | 895 грн. |
Ножиці для трави Gardena Classic (08730-20) | 885 грн. |
Ножницы для травы Gardena Classic (08730-20.000.00) 08730-20.000.00 | 918 грн. |
Ножиці для трави Gardena Classic (08730-20.000.00) 08730-20.000.00 | 954 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →