Садові ножиці GARDENA Classic 8731-20
Фото 4 |
GARDENA Classic 8731-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Classic 8731-20
Усі ціни 11 →Ножницы садовые Gardena Classic (08731-20.000.00) | 1 056 грн. |
Ножницы для травы Gardena Classic поворотные 08731-20.000.00 | 990 грн. |
Ножиці для трави Gardena Classic поворотні (08731-20) | 949 грн. |
Ножницы для травы Gardena Classic 8731 | 599 грн. |
Ножиці для трави поворотні Gardena Classic 8731-20 08731-20.000.00 | 1 056 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →