Лампочка Gauss LED ELEMENTARY G45 8W 4100K E14 53128
Фото 4 | 53 грн. Купити! Лампа LED Шарик 8W E14 540lm 4100K, 53128Маркетплейс: Rozetka.ua ГАУССЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Gauss LED ELEMENTARY G45 8W 4100K E14 53128 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gauss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gauss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Gauss LED ELEMENTARY G45 8W 4100K E14 53128
Ціни на Gauss LED ELEMENTARY G45 8W 4100K E14 53128 |
---|---|---|---|---|
Gauss LED ELEMENTARY G45 6W 2700K E14 53116 | від 47 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED ELEMENTARY G45 6W 4100K E14 53126 | від 47 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED ELEMENTARY G45 8W 2700K E14 53118 | від 53 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED ELEMENTARY G45 8W 4100K E14 53128 | від 53 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED ELEMENTARY Globe 10W 2700K E14 53110 | від 83 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →