Лампочка Videx C37 6W 4100K E14
Videx C37 6W 4100K E14 6 Вт, 3000 К6 Вт, 4100 К |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx C37 6W 4100K E14
Лампа LED C37 6W E14 4100K 220V, ТL-C37-06144, 24997, Titanum | 45 грн. |
Лампа C37 6W E14 4100К 220V LED Titanum | 40 грн. |
Лампа C37 6W E14 4100К 220V Filament LED Videx | 108 грн. |
Модификації Videx C37 6W 4100K E14
Ціни на Videx C37 6W 4100K E14 |
---|---|---|---|---|
Videx C37 6W 3000K E14 | від 108 грн. | 1 пропозиція | ||
Videx C37 6W 4100K E14 | від 40 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →