Стельове кріплення Gembird CM-70ST-01
Відео 1Фото 8 |
Gembird CM-70ST-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird CM-70ST-01
Усі ціни 14 →Gembird CM-70ST-01 | 3 799 грн. |
Кронштейн для ТБ Gembird CM-70ST-01 | 3 064 грн. |
Кронштейн для ТВ Gembird CM-70ST-01 | 3 015 грн. |
Стельовий поворотний кронштейн 32” - 70” (до 50 кг) Gembird cm-70st-01 | 2 791 грн. |
Потолочный кронштейн Gembird CM-70ST-01 32” – 70” (до 50 кг) | 3 799 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →