Настільне кріплення Gembird MA-DA3-02
Відео 1Фото 12 |
Gembird MA-DA3-02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird MA-DA3-02
Усі ціни 9 →Gembird MA-DA3-02 | 2 999 грн. |
Кронштейн для 2 моніторів 17-32" та ноутбуку (1-8 кг) Gembird ma-da3-02 | 2 742 грн. |
Кронштейн Gembird MA-DA3-02 для 2 мониторов 17-32" или ноутбука (1-8 кг) ( | 2 999 грн. |
Кронштейн для 2 мониторов 17-32" и ноутбука (1-8 кг) MA-DA3-02 | 2 597 грн. |
Gembird MA-DA3-02 | 2 690 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →