Набір змішувачів Genebre Ge2 04GE2V17RO
Фото 3 |
Genebre Ge2 04GE2V17RO |
|
Діаметр ручного душа: 70 мм.Довжина шланга: 170 см. Висота стійки: 695 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genebre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genebre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genebre Ge2 04GE2V17RO
Усі ціни 9 →Набір для ванни зі штангою GENEBRE Ge2 04GE2V17RO | 8 753 грн. |
Набір змішувачів для ванни Genebre Ge2 (04GE2V17RO) 04GE2V17RO | 9 726 грн. |
Набір для ванни зі штангою GENEBRE Ge2 (04GE2V17RO) 04GE2V17RO | 8 753 грн. |
Набор для ванны со штангой GENEBRE Ge2 04GE2V17RO | 8 072 грн. |
Набір для ванни зі штангою GENEBRE Ge2 04GE2V17RO | 8 073 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →