Набір змішувачів Genebre Kode 02KO-shower
Фото 3 |
Genebre Kode 02KO-shower |
|
Діаметр ручного душу: 65 мм, з 1 режимом. Довжина шланга: 170 см.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genebre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genebre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genebre Kode 02KO-shower
Усі ціни 9 →Набір змішувачів для раковини і душа GENEBRE Kode 1 + 1 02KO-shower | 11 729 грн. |
Набір змішувачів для душа Genebre Kode (02KO-shower) 02KO-shower | 13 032 грн. |
Набір змішувачів для раковини та душу GENEBRE Kode 1+1 02KO-shower (621300 | 11 729 грн. |
Набір Змішувачів для раковини та душа GENEBRE Kode 1+1 02KO-shower (621300 | 13 032 грн. |
Набор смесителей для раковины и душа GENEBRE Kode 1+1 02KO-shower | 10 817 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →