Набір змішувачів Genebre Tau2 03TA2-shower
Фото 3 |
Genebre Tau2 03TA2-shower |
|
Діаметр ручного душу: 65 мм. Довжина шланга: 170 см.Ручний душ з 1 режимом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genebre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genebre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genebre Tau2 03TA2-shower
Усі ціни 8 →Набір змішувачів для душу без штанги GENEBRE Tau2 03TA2-shower | 10 670 грн. |
Набір змішувачів для душу без штанги GENEBRE Tau2 03TA2-shower (6513529456 | 10 670 грн. |
Набір Змішувачів для душа GENEBRE Tau2 03TA2-shower | 9 840 грн. |
Набір змішувачів для душу без штанги GENEBRE Tau2 03TA2-shower (6513529456 | 9 840 грн. |
Набор смесителей для душа без штанги GENEBRE Tau2 03TA2-shower 65135294566 | 6 000 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →