Набір змішувачів Genebre Ge2 03GE2-shower
Фото 3 |
Genebre Ge2 03GE2-shower |
|
Діаметр ручного душа: 70 мм. Довжина шланга: 170 см.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genebre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genebre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genebre Ge2 03GE2-shower
Усі ціни 9 →Набір змішувачів для душу без штанги GENEBRE Ge2 03GE2-shower | 5 922 грн. |
Набір змішувачів для душа Genebre Ge2 (03GE2-shower) 03GE2-shower | 6 580 грн. |
Набір змішувачів для душу без штанги GENEBRE Ge2 03GE2-shower (61130224566 | 5 921 грн. |
Набір Змішувачів для душа GENEBRE Ge2 03GE2-shower | 5 461 грн. |
Набор смесителей для душа без штанги GENEBRE Ge2 03GE2-shower | 5 461 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →