Набір змішувачів Genebre Oslo 04OSD17TA
Фото 3 |
Genebre Oslo 04OSD17TA |
|
Діаметр ручного душа: 105 мм. Довжина шланга: 170 см. Висота стійки: 695 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genebre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genebre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genebre Oslo 04OSD17TA
Усі ціни 9 →Набір для душа GENEBRE Oslo 04OSD17TA | 11 641 грн. |
Набір змішувачів для душа Genebre Oslo (04OSD17TA) 04OSD17TA | 12 934 грн. |
Набір для душу зі штангою GENEBRE Oslo (04OSD17TA) 04OSD17TA | 11 641 грн. |
Набор для душа со штангой GENEBRE Oslo 04OSD17TA | 10 735 грн. |
Набір для душа GENEBRE Oslo 04OSD17TA | 10 735 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →