Набір змішувачів Genebre Kenjo 04KED17
Genebre Kenjo 04KED17 |
|
Діаметр ручного душу: 101 мм. Довжина шланга: 170 см. Висота стійки: 662 мм. Ручний душ з 3 режимами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genebre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genebre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genebre Kenjo 04KED17
Усі ціни 8 →Набір змішувачів для душа Genebre Kenjo (04KED17) 04KED17 | 17 228 грн. |
Набір для душу зі штангою GENEBRE Kenjo (04KED17) 04KED17 | 15 505 грн. |
Набор для душа со штангой GENEBRE Kenjo 04KED17 | 14 299 грн. |
Набір для душа зі штангою GENEBRE Kenjo 04KED17 (163745+10013560+631102645 | 14 299 грн. |
Набор для душа со штангой GENEBRE Kenjo 04KED17 163745+10013560+6311026456 | 8 500 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →