Похідний ніж Gerber EAB Utility Lite
Відео 1Фото 3 |
Gerber EAB Utility Lite |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gerber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gerber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gerber EAB Utility Lite
Усі ціни 15 →Нож Gerber EAB Utility Lite 12,9 см 1013978 | 1 299 грн. |
Утилітарний ніж Gerber EAB Utility Lite 31-000345 (1013978) | 679 грн. |
Утилітарний ніж Gerber EAB Utility Lite 31-000345 (1013978) 1013978 | 1 221 грн. |
Утилітарний ніж Gerber EAB Utility Lite Black 31-003459 (1064432) | 669 грн. |
Утилітарний ніж Gerber EAB Utility Lite Black 31-003459 (1064432) | 669 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ножа / мультитула Gerber EAB Utility Lite:
- Можливість заміни леза
РекомендуємоПорівняти в таблиці →