Мисливський ніж Gerber Strongarm Fixed
Відео 14Фото 12 |
Gerber Strongarm Fixed |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gerber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gerber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gerber Strongarm Fixed
Усі ціни 9 →Тактичний ніж Gerber Strongarm Fixed Black Fine Edge 31-003654 (1027846) | 4 549 грн. |
Тактический нож Gerber Strongarm Fixed Fine Edge Coyote 25,1 см 1027826 | 4 999 грн. |
Ніж з фіксованим лезом тактичний Gerber Strongarm Fixed Coyote Fine Edge 3 | 4 699 грн. |
Ніж Gerber Strongarm Fixed Fine Edge Coyote 31-003615 (1027826) | 4 999 грн. |
Тактичний ніж Gerber Strongarm Fixed Fine Edge Coyote 31-003615 (1027826) | 4 549 грн. |
ще 4 пропозиції
anonim
25 жовтня 2017, 13:12
Купил нож на сайте, прислали. Но нет сертификата, что он не ХО. Где его взять? #
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →