Похідний ніж Gerber Paraframe II
Gerber Paraframe II |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gerber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gerber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gerber Paraframe II
Ніж складаний Gerber Paraframe II DP FE 22-48448 (1013972) | 1 579 грн. |
Ніж складаний Gerber Paraframe II DP FE 22-48448 (1013972) 1013972 | 1 670 грн. |
Ніж складний Gerber Paraframe II DP FE 22-48448 (1013972) | 1 777 грн. |
Ніж складний Gerber Paraframe II DP FE 22-48448 (1013972) | 1 847 грн. |
Ніж складань Gerber Paraframe II DP FE 22-48448 (1013972) | 1 579 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →