Мисливський ніж Gerber Strongarm Fixed Serrated (30-001060)
Відео 14Фото 11 |
Gerber Strongarm Fixed Serrated |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gerber Strongarm Fixed Serrated
Тактический нож Gerber Strongarm Fixed Serrated Black 25,1 см 1027840 | 4 999 грн. |
Тактичний ніж Gerber Strongarm Fixed Serrated Black 31-003648 (1027840) | 4 549 грн. |
Ніж з фіксованим лезом тактичний Gerber Strongarm Fixed Black Serrated 31- | 4 699 грн. |
Тактичний ніж Gerber Strongarm Fixed Serrated Black 31-003648 (1027840) | 4 549 грн. |
anonim
25 жовтня 2017, 13:12
Купил нож на сайте, прислали. Но нет сертификата, что он не ХО. Где его взять? #
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →