Похідний ніж Gerber US Assist
Відео 2Фото 6 |
Gerber US Assist |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gerber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gerber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gerber US Assist
Нож Gerber US-ASSIST S30V FE 18,4 см 1025307 | 7 499 грн. |
Ніж складаний Gerber US-ASSIST S30V FE 30-001205 (1025307) | 6 799 грн. |
Ніж складаний Gerber US-Assist S30V FE 30-001205 (1025307) 1025307 | 7 049 грн. |
Ніж складний Gerber US-ASSIST S30V FE 30-001205 (1025307) | 7 499 грн. |
Ніж складань Gerber US-ASSIST S30V FE 30-001205 (1025307) | 6 799 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →