Материнська плата Gigabyte B760M GAMING X AX DDR4
Фото 7 |
Мініатюрна материнська плата формату micro-ATX із ігрової лінійки Gigabyte Gaming. Належить до середнього цінового сегмента, оснащена процесорним сокетом LGA 1700 із системною логікою B760. Розрахована на ігрові складання середнього класу на базі процесорів Intel Core 12-го та 13-го покоління. Цілком сумісна з 2/4/6/8/10-ядерними CPU Core i9/i7/i5/i3/Pentium/Celeron, що базуються на мікроархітектура Alder Lake і Raptor Lake.
Оформлена відповідно до концепції Ultra Durable, яка передбачає використання висококласної та надійної елементної бази. Зокрема радіатори Thermal Guard захищають керуючий контролер SSD-диску від перегріву при роботі на пікових швидкостях, роз'єми Dual Armor дають додатковий захист, а Smart Fan створено для контролю та управління масивом термодатчиків. Просунуті оверклокерські функції та досить продуктивна 10-фазна цифрова підсистема живлення CPU VRM будуть цікаві ентузіастам, які вміють домагатися підвищення продуктивності за рахунок ручного налаштування параметрів ключових компонентів системи.
Компонування слотів Gigabyte B760M GAMING X AX DDR4 дозволяє забезпечити систему одиночною відеокартою, парою NVMe SSD накопичувачів та чотирма пристроями із SATA-підключенням. Для підключення ОЗП є 4 стандартні слоти DIMM, які підтримують встановлення до 128 ГБ пам'яті DDR4 з максимальною частотою 5333 МГц. За обробку мережного трафіку відповідає швидкісний 2.5-гігабітний LAN контролер із вбудованим бездротовим модулем (Wi-Fi 6E + Bluetooth v 5.2). Як і належить продукту із серії Gaming, цей пристрій оснащений конекторами для підключення RGB/ARGB підсвічування та додатковими роз'ємами для систем водяного охолодження.
Купити Gigabyte B760M GAMING X AX DDR4
Усі ціни 60 →Gigabyte B760M GAMING X AX DDR4 (s1700, Intel B760) | 5 899 грн. |
Материнська плата GIGABYTE B760M GAMING X AX DDR4 | 5 899 грн. |
Материнська плата Gigabyte B760M Gaming X AX DDR4 Socket 1700 | 5 899 грн. |
Материнська плата GIGABYTE B760M G X AX DDR4 s1700 (B760MGXAXDDR4) | 6 553 грн. |
Gigabyte B760M Gaming X Ax DDR4 | 6 162 грн. |
Модификації Gigabyte B760M GAMING X AX DDR4
Ціни на Gigabyte B760M GAMING X AX DDR4 |
---|---|---|---|---|
Gigabyte B760M GAMING X AX DDR4 | від 5 899 грн. | 60 пропозицій | ||
Gigabyte B760M GAMING X DDR4 | від 5 189 грн. | 45 пропозицій |