Материнська плата Gigabyte B760M GAMING X DDR4
Фото 7 |
Компактна, непогано збалансована материнська плата із ігрової лінійки Gigabyte Gaming 2023 року випуску. Створена для економних геймерів, які вважають за краще купувати комплектуючі, необхідні тут і зараз, а не переплачувати за залізо на перспективу. Оснащена процесорним сокетом LGA 1700 та системною логікою B760, розрахована на роботу в парі з процесорами Intel Core/Pentium/Celeron 12-го та 13-го покоління (Alder Lake та Raptor Lake).
Як і більшість плат компанії Gigabyte, ця модель відповідає принципам підвищеної надійності Ultra Durable. Щоправда в даному випадку йдеться не так про елементну базу, як про комплексну систему охолодження, яка закриває зону VRM, навколосокетний простір і порти M.2, забезпечуючи охолодження схильних до перегріву геймерських комплектуючих. Також потрібно відзначити систему Smart Fan, яка за допомогою численних температурних датчиків ретельно контролює рівень нагріву ключових елементів і залежно від отриманої інформації регулює швидкість обертання лопатей.
За живлення процесора відповідає 10-фазна система живлення на базі DrMOS. В цілому Gigabyte B760M GAMING X DDR4 має всі необхідні характеристики для сучасного геймінгу, стрімінгу та професійної роботи. Вона оснащена чотирма роз'ємами для модулів оперативної пам'яті DDR4-5333, які дають змогу встановити до 128 ГБ ОЗП. За рахунок вбудованого RAID-контролера користувач може використовувати її як фундамент для RAID-масиву на кілька десятків терабайт, що складається з кількох HDD та SSD.
Усього плата обладнана чотирма SATA 3 та двома портами M.2 (обидва PCI-E 4x). Підтримка інтерфейсу PCI-E 4.0 здатна покращити взаємодію відеокарти з накопичувачем, дозволяючи прискорити завантаження ігрових текстур із SSD у пам'ять відеокарти. Мінімальні затримки у мережній грі забезпечить швидкісний LAN-адаптер із пропускною спроможністю 2.5 Гбіт/с. Бездротовий модуль цієї модифікації не передбачено.
Купити Gigabyte B760M GAMING X DDR4
Усі ціни 45 →Gigabyte B760M GAMING X DDR4 (s1700, Intel B760) | 5 699 грн. |
Материнська плата GIGABYTE B760M GAMING X DDR4 | 5 699 грн. |
Материнська плата Gigabyte B760M Gaming X DDR4 | 5 599 грн. |
Материнська плата Gigabyte B760M Gaming X DDR4 | 5 434 грн. |
Gigabyte B760M Gaming X DDR4 | 5 319 грн. |
Модификації Gigabyte B760M GAMING X DDR4
Ціни на Gigabyte B760M GAMING X DDR4 |
---|---|---|---|---|
Gigabyte B760M GAMING X AX DDR4 | від 5 899 грн. | 60 пропозицій | ||
Gigabyte B760M GAMING X DDR4 | від 5 189 грн. | 45 пропозицій |