SSD Patriot Memory Burst Elite PBE120GS25SSDR 120 ГБ
Відео 7Фото 8 |
Patriot Memory PBE120GS25SSDR 2021 рікBurst |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Burst Elite PBE120GS25SSDR 120 ГБ
Усі ціни 63 →Patriot Burst Elite 3D NAND TLC 120GB 2.5" (PBE120GS25SSDR) PBE120GS25SSDR | 485 грн. |
Накопитель SSD 2.5" 120GB Burst Elite Patriot (PBE120GS25SSDR) | 595 грн. |
SSD Patriot Burst Elite 120GB 2.5" PBE120GS25SSDR | 449 грн. |
Накопичувач SSD 120GB Patriot Burst Elite 2.5" SATAIII TLC (PBE120GS25SSDR | 461 грн. |
SSD диск Patriot Burst Elite 120GB (PBE120GS25SSDR) PBE120GS25SSDR | 450 грн. |
ще 20 пропозицій
2 0 4 1 |
[censored] НЕ Купувати, попрацював пів року і здох, не вінда не Біос не бачить його, гроші на вітер [censored] [censored] користуюся Patriot Memory PBE120GS25SSDR менше місяця |
Швидкість поки що немає |
Хороший бюджетний SATA III SSD, брався як основа виключно для Операційної системи, утиліт та програм, з чим досить непогано справляється, жодних проблем із SSD та цілісністю програм на накопичувачі не виявлено Ціна Неістотні Frecen Snork: користуюся Patriot Memory PBE240GS25SSDR більше року |
Показано 3 з 7 відгуків
ще 4 відгуки
Відеоогляди
Модификації Patriot Memory Burst Elite PBE120GS25SSDR
Ціни на Patriot Memory Burst Elite PBE120GS25SSDR |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Burst Elite PBE120GS25SSDR 120 ГБ | від 448 грн. | 65 пропозицій | ||
Patriot Memory Burst Elite PBE240GS25SSDR 240 ГБ | від 675 грн. | 76 пропозицій | ||
Patriot Memory Burst Elite PBE480GS25SSDR 480 ГБ | від 1 099 грн. | 71 пропозиція | ||
Patriot Memory Burst Elite PBE960GS25SSDR 960 ГБ | від 1 909 грн. | 65 пропозицій | ||
Patriot Memory Burst Elite PBE192TS25SSDR 1.92 ТБ | від 3 663 грн. | 65 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →