SSD Gigabyte M30 GP-GM30512G-G 512 ГБ
Відео 6Фото 5 |
Gigabyte GP-GM30512G-G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gigabyte M30 GP-GM30512G-G 512 ГБ
Усі ціни 29 →Накопитель GIGABYTE GP-GM30512G-G | 2 771 грн. |
Ssd накопичувач Gigabyte M30 512 GB (GP-GM30512G-G) | 2 927 грн. |
Gigabyte M30 512 Gb (GP-GM30512G-G) | 2 707 грн. |
Gigabyte M30 512 Gb (GP-GM30512G-G) | 2 784 грн. |
SSD-накопичувач Gigabyte M30 512GB M.2 NVMe (GP-GM30512G-G) | 2 819 грн. |
ще 20 пропозицій
прожив місяць швидкий за свої гроші не надійний Виталий Паляница: користуюся Gigabyte GP-GM30512G-G кілька місяців |
Помер через 3 місяці, швидкість була меншою ніж 800 Мб/с. Повний шлак. Ємність 1.швидка смерть2.низька швидкість Yatsi: користуюся Gigabyte GP-GM30512G-G кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →