SSD Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V500BW 500 ГБ
Відео 45Фото 12 |
Samsung MZ-V8V500BW |
|
Корейський гігант Samsung отримав репутацію виробника зразкових SSD накопичувачів, на які рівняються конкуренти. Samsung 980 NVMe M.2 є еталоном продуктивності та якості, демонструючи високу швидкість роботи у поєднанні з підвищеною надійністю. Накопичувач виконаний у компактному форм-факторі M.2 2280, тому він без проблем встановлюється як масивну десктопну материнську плату, так і всередину компактного ноутбука або ультрабука.
Накопичувач ідеально підходить для створення високопродуктивних робочих станцій та ігрових ПК, також він чудово проявляє себе у ролі дуже швидкого системного диска. Samsung 980 працює під керуванням фірмового контролера Samsung Pablo, який уточнений під роботу з інтерфейсом PCI-E 3.0. Контролер працює у зв'язці з якісною та надійною 64-шаровою флеш-пам'яттю TLC 3D NAND.
Використання висококласного контролера та підтримка інтерфейсу NVMe дозволили інженерам Samsung вичавити всі соки із шини PCI-E 3.0, піднявши швидкість лінійного запису до 2600 МБ/с, а швидкість читання до 3100 МБ/с. Крім високих лінійних швидкостей потрібно відзначити високу ефективність пристрою: показники IOPS даної моделі наближаються до 0.5 мільйонів операцій за секунду, що помітно впливає на швидкість накопичувача при одномоментних високих навантаженнях, наприклад, копіюванні величезної кількості дрібних файлів за один раз. Позитивний вплив на швидкодію вбудований буфер з просунутою системою кешування, який забезпечує чудову продуктивність накопичувача як системний диск, мінімізуючи просадки швидкості при копіюванні і запису особливо великих архівів. Виробник декларує ресурс гарантованого запису 300 ТБ та дає фірмову п'ятирічну гарантію.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V500BW 500 ГБ
Усі ціни 71 →Samsung 980 V-NAND MLC 500GB M.2 (2280 PCI-E) NVMe 1.4 (MZ-V8V500BW) MZ-V8 | 2 299 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 500GB Samsung (MZ-V8V500BW) | 2 906 грн. |
SSD Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V500BW 500 ГБ | 2 199 грн. |
SSD накопичувач Samsung 980 500GB (MZ-V8V500BW) | 2 019 грн. |
Накопичувач SSD 500GB Samsung 980 M.2 PCIe 3.0 x4 NVMe V-NAND MLC (MZ-V8V5 | 2 109 грн. |
1 0 3 10 |
Обережно!!! перевіряйте накопичувач, бо в мене він згорів, чому не знаю, спочатку не міг встановити ОС, поламаний бут error MBR, 3 дні робив потім згорів. ? згорів Nik Shtayn: користуюся Samsung MZ-V8V500BW менше місяця |
Як на мене, найоптимальніша модель на поточний рік. Відмінні ємності з невеликою різницею в ціні. Відповідно чим вище ємність, тим більша швидкість і термін дії. Взяв 500 – найоптимальніший варіант. Дизайн коробки сподобався, все надійно упаковано, в комплекті сам ссд і мануал. Вставив у ноут, диск без проблем розпізнається та готовий працювати, заявленим характеристикам відповідає.
Окремий плюс – софт Samsung Magician. Дозволяє точно стежити за станом диска, температура, запис, здоров'я та продуктивність. Єдине що за температурами питання, але це швидше за все лише в моїй пічці (мій відсоток в іграх 95 градусів). З мінусів - виявилося, що саме на цей СДД не можна ставити драйвер Samsung Driver NVMe і використовуватиметься дефолтний від Microsoft. Для когось це не проблема, але я не дуже довіряю дефолтним драйверам. Samsung Driver NVMe буде ставитися на будь-який інший СД, але не на цей, на сайті моделі також не знайдете нічого пов'язаного ні з драйверами ні з firmware. А друге швидше за все не зможете оновити у додатку через відсутність згаданого драйвера. Швидкість, ємність, підтримка софтом Відсутність офіційного драйвера, температура (не точно) PAXANDDOS: користуюся Samsung MZ-V8V500BW менше місяця |
Це накопичувач початкового рівня, оснащений чіпами пам'яті TLC та контролером без Dram буфера з інтерфейсом підключення PCi 3.0.
Замість буфера Dram використовують функцію Host Memory Buffer (HMB), яка забезпечує прямий доступ до пам'яті, що дозволяє SSD накопичувачу використовувати системну пам'ять вашого ПК. У тесті на лінійному читанні середня швидкість склала 2654 мб/с, Це трохи нижчі показники від заявлених, але все одно є високими. У тесті крісталдіскмарк швидкість читання/запису 3140/2317 мб/с. Це добрий результат. За годину тестів температура підіймалася до 65 градусів при відкритому корпусі, тому бажано ставити радіатор. З розапковкою та тестами можна ознайомитись на Youtube https://youtu. дизайн, швидкість читання, термін гарантії, час напрацювання на відмову, фірмове ПЗ схильність до нагрівання, відсутність Dram-буфера Jurec: користуюся Samsung MZ-V8V500BW кілька місяців |
Модификації Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V500BW
Ціни на Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V500BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V250BW 250 ГБ | від 1 773 грн. | 53 пропозиції | ||
Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V500BW 500 ГБ | від 1 804 грн. | 71 пропозиція | ||
Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V1T0BW 1 ТБ | від 3 058 грн. | 75 пропозицій |