SSD Gigabyte Gen3 2500E G325E1TB 1 ТБ
Відео 2Фото 6 |
Gigabyte G325E1TB 2022 рікNVMe |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gigabyte Gen3 2500E G325E1TB 1 ТБ
Усі ціни 52 →Gigabyte 2500E 1TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe 1.3 x4 (G325E1TB) G325E1TB | 3 065 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 1TB GIGABYTE (G325E1TB) | 3 232 грн. |
SSD Gigabyte 2500E G325E1TB 1 ТБ | 2 419 грн. |
Накопичувач SSD 1TB Gigabyte Gen3 2500E M.2 PCIe NVMe 3.0 x4 3D TLC (G325E | 2 306 грн. |
SSD накопичувач Gigabyte M.2 1TB PCIe 3.0 2500E G325E1TB | 3 094 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Gigabyte Gen3 2500E G325E1TB
Ціни на Gigabyte Gen3 2500E G325E1TB |
---|---|---|---|---|
Gigabyte Gen3 2500E G325E500G 500 ГБ | від 1 499 грн. | 8 пропозицій | ||
Gigabyte Gen3 2500E G325E1TB 1 ТБ | від 2 296 грн. | 54 пропозиції | ||
Gigabyte Gen3 2500E G325E2TB 2 ТБ | від 6 432 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →